Gamfed Türkiye Oyunlaştırma Federasyonu 2. Konferansı

June 3, 2018

  

İlkini Ercan Altuğ Yilmaz liderliğinde, geçen sene küçük bir bütçe ve büyük bir tutku ile gerçekleştirdiğimiz #Gamfed #Oyunlaştırma konferansının ikincisi dün gerçekleşti.

 

Ercan Altuğ Yilmaz, yine tutkulu bir gönüllü ekibi ile müthiş bir işe imza attı. Muhteşem bir konferans oldu ve oyunlaştırmanın birleştirici gücü meyvesini verdi. Konferansın sunucuları sevgili dostum Ali Cevat Ünsal ve Funda Tabak yine harikaydılar. Her yıl ilginin artarak devam ettiğini görmek büyük mutluluk.

 

Ben de bu müthiş etkinlikte "Türkiye'de Oyunlaştırma Projelerinden" başlıklı paneli yönettim. Birbirinden değerli dört konuğum ile oyunlaştırmanın ne olduğunu, kurumlarda oyunlaştırmaya neden ihtiyaç duyulduğunu, metodolojisini ve geleceğini konuştuk.

 

Konuklarım ING Bank'tan Emre Güngör ve Yemeksepeti'nden Ecem Songelen ile kurumlardaki uygulama alanlarını, ihtiyaçları ve oyunlaştırmanın geri dönüşlerini konuştuk.

 

Diğer tarafta ise firmalara oyunlaştırma hizmeti veren İnooster kurucu ortağı Murat Yılmaz, bizlere uygulamalarının nasıl çalıştığını, nerelerde fark yarattıklarını ve geri dönüşlerini aktardı.

 

Gmply'den Gökçen Karan ile oyunlaştırmanın eğitim alanında ve özellikle interaktif video uygulamalarındaki etkisini konuştuk.

 

Biliyoruz ki #oyunlaştırma vazgeçilmez araçlardan biri haline geldi ve tüm süreçlerin içine entegre edilerek daha da güçlü hale gelecek.

 

Başta, ülkemizdeki en önemli oyunlaştırma uzmanlarından sevgili dostum Ercan Altuğ Yilmaz olmak üzere, emeği geçenlere teşekkürler.

 

#satış40 #satış #satışeğitimi #satışteknikleri #satışkoçluğu #koçluk #mentorluk #gamification #satıştaoyunlaştırma #oyunlaştırma #satışkoçu #satışstratejileri #salesgamification #salescoach #sales #salestraining #salesskills #salesstrategy #salestechniques #salesmot #korayinan

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Son Paylaşımlar
Please reload

Arşiv
Please reload

Etiketlere Göre Ara
Beni Takip Edin
  • Facebook Sosyal Simge
  • LinkedIn Sosyal Simge
  • Heyecan Sosyal Simge
  • Instagram Sosyal Simge

KORAY İNAN

Değirmen Sokak Ar Plaza A Blok No:16 Kat.4 Daire:41 Kozyatağı/İstanbul


0 216 325 83 89  –  0 216 339 94 24

koray@korayinan.com

BANA YAZIN

  • Facebook Sosyal Simge
  • LinkedIn Sosyal Simge
  • Heyecan Sosyal Simge
  • Instagram Sosyal Simge

© 2015 by Koray İnan          Her Hakkı Saklıdır.