Oyunlaştırma Zirvesini Gerçekleştirdik

May 20, 2017

Sevgili dostum Ercan Altuğ ve küçücük bir ekiple ilk #Oyunlaştırma zirvesini gerçekleştirdik. Türkiye’deki bu ilk organizasyon İstanbul Habita ve Impact Hub Istanbul'da ve 5 ülkeden 10 Oyunlaştırma uzmanının aktarım yaptığı bir konferansla gerçekleştirildi.

 

Konferansta 200’e yakın toplam katılımcı ile #Oyunlaştırma #Gamification’ın Türkiye’deki farkındalık seviyesi, Avrupa ve Amerika’daki diğer örneklerle karşılaştırarak incelemeler yapıldı.

 

Ayrıca oyunlaştırmanın geleceği ve etiği gibi yurtdışında da konuşulan konularda Türkiye açısından mesajlar verildi. Zirvede #oyun ve #oyunlaştırma konusundaki herkes birlikteydi.

 

Panel sonrası İngilizce ve Türkçe workshoplar gerçekleştirildi. İnglizce workshop için Gamification Designer Gamfed UK’den Sabrina Apoll Modjadji Bruehwiler – The Octalysis Group / GamFed UK ve Vasilis Gkogkidis– Gamification+ yaptığı workshop ile devam etti.

 

Bu güzel etkinlik için başta Ercan Altuğ Yilmaz olmak üzere emeği geçen herkese teşekkürler. Thanks to Sabrina and Vasilis

 

#ApollModjadjiBruehwiler and #VasilisGkogkidis. #isinioyunlaştır #gamification #salesgamification #mentorluk  #satış40 #satış #satışeğitimi #satışteknikleri #satışkoçluğu #koçluk #mentorluk #gamification #satıştaoyunlaştırma #oyunlaştırma #salesmot #mağazacılık #satışkoçu #satışstratejileri #satışkoçu #salesgamification #salescoach #sales #salestraining #salesskills #salesstrategy #salestechniques #salesmot #korayinan

 

 

 

 Zirve sırasında TürkGamer'dan Dilara Yüksel ile gerçekleştirdiğim röportaj aşağıda yer almaktadır.

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Son Paylaşımlar
Please reload

Arşiv
Please reload

Etiketlere Göre Ara
Beni Takip Edin
  • Facebook Sosyal Simge
  • LinkedIn Sosyal Simge
  • Heyecan Sosyal Simge
  • Instagram Sosyal Simge

KORAY İNAN

Değirmen Sokak Ar Plaza A Blok No:16 Kat.4 Daire:41 Kozyatağı/İstanbul


0 216 325 83 89  –  0 216 339 94 24

koray@korayinan.com

BANA YAZIN

  • Facebook Sosyal Simge
  • LinkedIn Sosyal Simge
  • Heyecan Sosyal Simge
  • Instagram Sosyal Simge

© 2015 by Koray İnan          Her Hakkı Saklıdır.