top of page

Think Talk / Satışta Oyunlaştırma / Sales Gamification

Think & Talk'da "Satışta Oyunlaştırma"yı konuştuk. Bu keyifli organizasyon için Ceres Yayınları'na, Pozitive İ.K.'ya ve Tuğba Dedeoğlu Demir'e teşekkürler.


"Satış Personelinin Performansını Geliştirmeye Yönelik Oyunlaştırma Model Önerisi" konulu makalemiz hakemli bir dergi olan İş'te Davranış Dergisi'nde onaylanıp yayınlandı. Böylece ülkemizde #satıştaoyunlaştırma akademik literatürde yerini aldı.


Satışlarını, çalışanların performansını, verimliliğini ve çalışan mutluluğunu artırmak isteyen herkese yönelik bir oyunlaştırma model önerisi için linki tıklayabilirsiniz.

#satış40 #satış #satışeğitimi #satışteknikleri #satışkoçluğu #koçluk #mentorluk #gamification #satıştaoyunlaştırma #oyunlaştırma #salesmot #mağazacılık #satışkoçu #satışstratejileri #satışkoçu #salesgamification #salescoach #sales #salestraining #salesskills #salesstrategy #salestechniques #salesmot #korayinan

#salesstrategy #salescoaching #satıştaoyunlaştırma #satışitirazları #salestechniques #satış40 #satışstratejileri #satışeğitimi #salesworkshop #salesgamification #satış

Son Paylaşımlar
Arşiv
Etiketlere Göre Ara
Henüz etiket yok.
Beni Takip Edin
  • Facebook Sosyal Simge
  • LinkedIn Sosyal Simge
  • Heyecan Sosyal Simge
  • Instagram Sosyal Simge
bottom of page